Kaubanduspindade koristus

Koristus kui rätsepateenus

Kaubanduspindade koristusKonkurents jaemüügiturul on väga kõrge, mistõttu pöörab üha enam ettevõtjaid tähelepanu klientide positiivse ostukogemuse loomisele. Muljetavaldava kogemuse lahutamatuks osaks on kaubanduspinna puhtus ja esteetiline väljanägemine. Toote hind on turul endiselt tähtis, kuid valikuvõimaluste paljususe tõttu võidavad just need ettevõtjad, kes suudavad oma müügikeskkonna kliendisõbralikumaks muuta.

Säravalt puhtad põrandad, hoolitsetud vaibad ja vaipkatted, hästi lõhnavad ja puhtusest läikivad tualettruumid, korras proovikabiinid ning panipaigad – kõik see aitab luua atmosfääri, kuhu külastajad ikka ja jälle soovivad tagasi pöörduda.

Toodete valik suureneb iga päevaga. Samuti muutub ja täiustub kaupluste väljapanekukunst ning selle trendid. Kaupade eksponeerimiseks kasutavad kaupmehed üha huvitavamaid materjale ning lahendusi, mis aitavad nende omadustel paremini esile tõusta.

Sarnaselt saepuruplaadist või puidust müügipindadele tõmbavad ka uued materjalid ligi tolmu ja mustust ning vajavad seetõttu pidevat puhastamist. Kauaaegne kogemus puhastusäris on meile õpetanud, et enne lapi kätte võtmist tuleb müügipindade materjali omadused endale põhjalikult selgeks teha. Seepärast soovimegi enne koostöö alustamist viia läbi põhjaliku auditi, et mõista tehtava töö iseloomu ning vajadusi ning tagada teineteise mõistmine ja suurepärane tulemus.

Küsi pakkumist