Pehme mööbli puhastamine on aeganõudev

Pehme mööbel on sageli bürooruumi uhkuseks ning sellel istudes saavad lukku löödud kõige olulisemad tehingud ning välja öeldud kõige geniaalsemad mõtted. Kui pehme mööbel on aga määrdunud, siis võib tulemus olla sootuks vastupidine.

Kuigi ostukeskuste keemiaosakondade riiulitel seisavad reas mitmed laitmatut tulemust lubavad tooted, ei ole need reeglina pehme mööbli puhastamiseks piisavad. Kõige nutusem on asi siis, kui töömahuka puhastamise tulemuseks on see, et peate lisaks mustusele pehme mööbli kangast hakkama välja pesema ka seda keemiatoodet.

Silni puhastusspetsialistid kasutavad pehme mööbli puhastamiseks mõeldud spetsiaalseid tolmu- ja veeimejat ning loomulikult tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud keemiatooteid. Kõigepealt puhastame pehme mööbli tolmuimejaga. Seejärel kanname sügavale kangakiududesse tungiva keemiatoote kangale ning kui see on oma töö teinud, siis imetakse lahus spetsiaalse imuriga kangast uuesti välja. Eriti määrdunud mööbli puhul kordame tööprotsessi seni kuni pehme mööbel on lõplikult puhas.

Selleks, et vältida pehme mööbli kiiret määrdumist, soovitame puhastusprotsessi järel lasta kangal korralikult ära kuivada.